Odaberite datume za prikaz točnih cijena
Anker Hotel
Anker Hotel
Anker Hotel
Anker Hotel
Anker Hotel

Usporedi sa sličnim smještajima

Odabrani smještaj

  • Besplatan Wi-Fi
  • Parking
  • Restoran
Odaberite datume za prikaz točnih cijena

Slični smještaji

    • Besplatan Wi-Fi
    • Bazen
    • Parking
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Besplatan Wi-Fi
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Besplatan Wi-Fi
    • Klimatizacija
    • Bar u hotelu
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Besplatan Wi-Fi
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    • Restoran
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Besplatan Wi-Fi
    • Bar u hotelu
    • Fitness centar
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Besplatan Wi-Fi
    • Parking
    • Bar u hotelu
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Besplatan Wi-Fi
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    • Bar u hotelu
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Besplatan Wi-Fi
    • Parking
    • Bar u hotelu
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Besplatan Wi-Fi
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    • Restoran
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Besplatan Wi-Fi
    • Parking
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Besplatan Wi-Fi
    • Bazen
    • Spa
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena

Recenzije

8,0
Vrlo dobro
na temelju 28.140 ocjene/ocjena s najboljih 
web-lokacija

Ocijenjeno iznad prosjeka za Oslo

Recenzije gostiju

Izvrsno36%
Vrlo dobro38%
Dobro15%
Zadovoljavajuće7%
Loše4%

Najvažniji sadržaji

  • Wi-Fi u lobiju
  • Wi-Fi u sobama
  • Parking
  • Restoran
  • Bar u hotelu

Svi sadržaji

Pogodnosti u objektu

  1. Poslovni centar
  2. Kafić
  3. Predvorje
  4. Brza prijava/odjava
  5. Dizalo (lift)
  6. Frizer
  7. Parkiranje
  8. Terasa
  9. Bar
  10. Hotelski sef
  11. Konferencijska dvorana
  12. Sobe za nepušače

Za djecu

  1. Krevetić za bebe

Pristupačnost

  1. Prilaz za osobe s invaliditetom
  2. Pristupačni pravci kretanja
  3. Parkirališno mjesto s prilazom za osobe s invaliditetom

Pogodnosti u sobi

  1. Kupaonica s tušem
  2. Prozori s mogućnošću otvaranja
  3. Televizor
  4. Fen za kosu
  5. Centralno grijanje
  6. Radio
  7. Satelitska TV
  8. Sef u sobi
  9. Kabelska TV
  10. Wi-Fi (soba)
  11. Anti-alergijska posteljina
  12. Besplatni Wi-Fi u sobama

Sportski sadržaji

  1. Iznajmljivanje bicikala
  2. Mini golf
  3. Skijanje

Karakteristike hotela

  1. Idealno za obitelj
  2. Prikladno za goste LGBTQ+

Lokacija

Storgata 55, 0182, Oslo, Norveška

Udaljenost od: Anker Hotel

Oslo:0.5 km

Oslo Airport, Gardermoen:36.6 km

Explore nearby attractions

Podaci o objektu

Storgata 55, 0182, Oslo, Norveška

Često postavljana pitanja o Anker Hotel

  • Ima li Anker Hotel bazen?

    Ne, Anker Hotel ne nudi bazen.

  • Da li su dozvoljeni kućni ljubimci u Anker Hotel?

    Ne, Anker Hotel ne dozvoljava kućne ljubimce.

  • Je li dostupno parkiranje u Anker Hotel?

    Da, Anker Hotel pruža Parkiranje, Parkirališno mjesto s prilazom za osobe s invaliditetom za goste.

  • Kada je dolazak i odlazak u Anker Hotel?

    Prijava u hotel Anker Hotel dostupna je od: . Odjaviti se je potrebno do .

  • Gdje se nalazi Anker Hotel?

    Anker Hotel nalazi se na adresi Storgata 55, 0182 Oslo, Norveška.

Cijene i dostupnost koje dobivamo s web-lokacija za rezerviranje stalno se mijenjaju. To znači da prilikom dolaska na web-lokaciju za rezerviranje možda nećeš uvijek naći istu ponudu kao što je ponuda trivago.

Među najbolje ocijenjenim Hotels – Oslo

  • Hotel Verdandi Oslo
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Scandic Karl Johan
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • The Well
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Smarthotel Oslo
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Sommerro
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Scandic Vulkan
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • K7 Hotel Oslo
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Clarion Hotel The Hub
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Popularan odabir
    Grand Hotel Oslo by Scandic
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena

Destinacije u blizini hotela Anker Hotel