Odaberite datume za prikaz točnih cijena
Apartments Cungu
Apartments Cungu
Apartments Cungu
Apartments Cungu
Apartments Cungu

Usporedi sa sličnim smještajima

Odabrani smještaj

  • Besplatan Wi-Fi
  • Parking
  • Klimatizacija
Odaberite datume za prikaz točnih cijena

Slični smještaji

    • Besplatan Wi-Fi
    • Bazen
    • Parking
    od176 €
    Cijene na 2 web-lokacije
    • Besplatan Wi-Fi
    • Bazen
    • Parking
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Besplatan Wi-Fi
    • Parking
    • Klimatizacija
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Besplatan Wi-Fi
    • Parking
    • Klimatizacija
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Besplatan Wi-Fi
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Besplatan Wi-Fi
    • Bazen
    • Parking
    od82 €
    Cijene na 3 web-lokacije
    • Besplatan Wi-Fi
    • Bazen
    • Parking
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Bazen
    • Spa
    • Parking
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Besplatan Wi-Fi
    • Klimatizacija
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Bazen
    • Parking
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Besplatan Wi-Fi
    • Parking
    • Klimatizacija
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Besplatan Wi-Fi
    • Bazen
    • Spa
    od51 €
    Cijene na 3 web-lokacije

Trend cijena

Prema najnižim cijenama na trivago u posljednjih 30 dana
83 €
40 €
0 €

za., 12.09.26

/

zo., 13.09.26

/

ma., 14.09.26

/

di., 15.09.26

/

wo., 16.09.26

/

do., 17.09.26

78 €

vr., 18.09.26

/

za., 19.09.26

/

zo., 20.09.26

/

ma., 21.09.26

83 €

di., 22.09.26

78 €

wo., 23.09.26

/

do., 24.09.26

78 €

vr., 25.09.26

/

za., 26.09.26

/

zo., 27.09.26

/

ma., 28.09.26

/

di., 29.09.26

/

wo., 30.09.26

/

do., 01.10.26

/

vr., 02.10.26

/

za., 03.10.26

/

zo., 04.10.26

/

ma., 05.10.26

/

di., 06.10.26

/

wo., 07.10.26

/

do., 08.10.26

/

vr., 09.10.26

/

za., 10.10.26

/

zo., 11.10.26

/

ma., 12.10.26

/

di., 13.10.26

/

wo., 14.10.26

/

do., 15.10.26

/

vr., 16.10.26

/

za., 17.10.26

/

zo., 18.10.26

/

ma., 19.10.26

/

di., 20.10.26

/

wo., 21.10.26

/

do., 22.10.26

/

vr., 23.10.26

/

za., 24.10.26

/

zo., 25.10.26

/

ma., 26.10.26

/

di., 27.10.26

/

wo., 28.10.26

/

do., 29.10.26

/

vr., 30.10.26

/

za., 31.10.26

/

zo., 01.11.26

/

ma., 02.11.26

/

di., 03.11.26

/

wo., 04.11.26

/

do., 05.11.26

/

vr., 06.11.26

/

za., 07.11.26

/

zo., 08.11.26

/

ma., 09.11.26

/

di., 10.11.26

/

wo., 11.11.26

/

do., 12.11.26

/

Recenzije

8,0
Vrlo dobro
na temelju 216 ocjene/ocjena s najboljih 
web-lokacija
  • Čistoća
    8,1
    Vrlo dobro
  • Lokacija
    8,0
    Vrlo dobro
  • Usluga
    8,1
    Vrlo dobro
  • Komfor
    7,9
    Dobro
  • Vrijednost za novac
    7,7
    Dobro

Najvažniji sadržaji

  • Wi-Fi u lobiju
  • Wi-Fi u sobama
  • Parking
  • Klimatizacija
  • Restoran
  • Bar u hotelu

Svi sadržaji

Pogodnosti u objektu

  1. Predvorje
  2. Dizalo (lift)
  3. Parkiranje
  4. Terasa
  5. Bar
  6. Sobe za nepušače
  7. Restoran
  8. Plaža
  9. Usluga pranja rublja
  10. Wi-Fi u lobiju
  11. Posluga u sobu
  12. Transfer od/do zračne luke

Pristupačnost

  1. Prilaz za osobe s invaliditetom

Pogodnosti u sobi

  1. Kupaonica s tušem
  2. Pribor za glačanje
  3. Prozori s mogućnošću otvaranja
  4. Televizor
  5. Aparat za čaj / kavu
  6. Klimatizacija
  7. Minibar
  8. Satelitska TV
  9. Sef u sobi
  10. Wi-Fi (soba)
  11. Besplatni Wi-Fi u sobama

Lokacija

Velika plaza, Ulcinj, 85360, Crna Gora

Udaljenost od: Apartments Cungu

:2.2 km

Споменик Побједе:2.9 km

Clock Tower:3.1 km

Museum Bey's house:3.1 km

Тврђава Улцињ:3.2 km

Завичајни Музеј Улцињ:3.2 km

Kisha Historike Katolike ë Shasit:10.7 km

Пречиста Крајинска:20.3 km

Barski Medaljoni:21.8 km

Old Bar Fortress:21.9 km

Бар:22.3 km

Zračna Luka Podgorica:50 km

Explore nearby attractions

Podaci o objektu

Velika plaza, Ulcinj, 85360, Crna Gora

Često postavljana pitanja o Apartments Cungu

  • Ima li Apartments Cungu bazen?

    Ne, Apartments Cungu ne nudi bazen.

  • Da li su dozvoljeni kućni ljubimci u Apartments Cungu?

    Ne, Apartments Cungu ne dozvoljava kućne ljubimce.

  • Je li dostupno parkiranje u Apartments Cungu?

    Da, Apartments Cungu pruža Parkiranje za goste.

  • Gdje se nalazi Apartments Cungu?

    Apartments Cungu nalazi se na adresi Velika plaza, 85360 Ulcinj, Crna Gora.

  • Koje su popularne atrakcije blizu Apartments Cungu?

    Popularne atrakcije blizu Apartments Cungu su Plaža u Sutomoru, Ada Bojana, Ladies Beach, Buljarice, Uvala Lučice, Pržno, Miami Beach, Biserna obala.

Cijene i dostupnost koje dobivamo s web-lokacija za rezerviranje stalno se mijenjaju. To znači da prilikom dolaska na web-lokaciju za rezerviranje možda nećeš uvijek naći istu ponudu kao što je ponuda trivago.

Među najbolje ocijenjenim Hotels – Ulcinj

  • Spa Hotel Montefila
    od86 €
    Cijene na 4 web-lokacije
  • Hotel Palata Venezia
    od95 €
    Cijene na 6 web-lokacija
  • Hotel Petriti & Spa
    od51 €
    Cijene na 3 web-lokacije
  • Hotel Mediterraneo Liman
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Perla Luxury
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Hotel Olympic
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Dulamerovic Hotel
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Padam Hotel & SPA
    od87 €
    Cijene na 2 web-lokacije
  • Hotel Lajka Luxury
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena

Destinacije u blizini hotela Apartments Cungu