Odaberite datume za prikaz točnih cijena
Bozava - Lavanda

Usporedi sa sličnim smještajima

Odabrani smještaj

    Odaberite datume za prikaz točnih cijena

    Slični smještaji

      • Besplatan Wi-Fi
      • Bazen
      • Spa
      Odaberite datume za prikaz točnih cijena
      • Besplatan Wi-Fi
      • Bazen
      • Parking
      Odaberite datume za prikaz točnih cijena
      • Besplatan Wi-Fi
      • Bazen
      • Parking
      Odaberite datume za prikaz točnih cijena
      • Besplatan Wi-Fi
      • Bazen
      • Parking
      Odaberite datume za prikaz točnih cijena
      • Bazen
      • Spa
      • Parking
      Odaberite datume za prikaz točnih cijena
      • Bazen
      • Parking
      • Dozvoljeni kućni ljubimci
      Odaberite datume za prikaz točnih cijena
      • Besplatan Wi-Fi
      • Bazen
      • Parking
      Odaberite datume za prikaz točnih cijena
      • Bazen
      • Parking
      Odaberite datume za prikaz točnih cijena

    Najvažniji sadržaji

    Svi sadržaji

    Pogodnosti u objektu

    1. Doručak

    Lokacija

    . Zadar-North Dalmatia, Božava, Hrvatska

    Udaljenost od: Bozava - Lavanda

    :1.5 km

    Potkop Paprenica:2.1 km

    Potkop Zagračina:3 km

    Zmajevo Oko:10.4 km

    Mulinski tijesak:13.5 km

    Crkva sv. Ivana V st.:13.5 km

    Millennia Of Olive Growing:13.5 km

    Sv. Hipolit:16.1 km

    Strašna peć:17.3 km

    Zračna luka Zadar:35.6 km

    Gospić:59.9 km

    Explore nearby attractions

    Podaci o objektu

    . Zadar-North Dalmatia, Božava, Hrvatska

    Često postavljana pitanja o Bozava - Lavanda

    • Ima li Bozava - Lavanda bazen?

      Ne, Bozava - Lavanda ne nudi bazen.

    • Da li su dozvoljeni kućni ljubimci u Bozava - Lavanda?

      Ne, Bozava - Lavanda ne dozvoljava kućne ljubimce.

    • Je li dostupno parkiranje u Bozava - Lavanda?

      Ne, Bozava - Lavanda ne pruža parkiranje.

    • Gdje se nalazi Bozava - Lavanda?

      Bozava - Lavanda nalazi se na adresi . Zadar-North Dalmatia, Božava, Hrvatska.

    • Koje su popularne atrakcije blizu Bozava - Lavanda?

      Popularne atrakcije blizu Bozava - Lavanda su Borik, Hrvatska, Zaton, Zadar, Autobusni kolodvor Zadar, Grad Biograd na Moru, Šimuni, Kolovare.

    Cijene i dostupnost koje dobivamo s web-lokacija za rezerviranje stalno se mijenjaju. To znači da prilikom dolaska na web-lokaciju za rezerviranje možda nećeš uvijek naći istu ponudu kao što je ponuda trivago.

    Među najbolje ocijenjenim Hotels – Božava

    • Villa Kula
      Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Amarcord Skola
      Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • House Grozdana
      Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Ivo - Terrace With Sea View - A2
      Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Oasis - 50 M From The Sea - Sa1
      Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Kuća Kaliopa
      Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Kuća Maya
      Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Zlatko 100m From The Sea A2
      Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Rada - 150 M From The Sea - A4
      Odaberite datume za prikaz točnih cijena

    Destinacije u blizini hotela Bozava - Lavanda