od102 €
Cijene na 8 web-lokacija
Novotel Milano Linate Aeroporto
Novotel Milano Linate Aeroporto
Novotel Milano Linate Aeroporto
Novotel Milano Linate Aeroporto
Novotel Milano Linate Aeroporto

Usporedi sa sličnim smještajima

Odabrani smještaj

  • Besplatan Wi-Fi
  • Bazen
  • Parking
od102 €
Cijene na 8 web-lokacija

Slični smještaji

    • Besplatan Wi-Fi
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    • Klimatizacija
    od61 €
    Cijene na 8 web-lokacija
    • Besplatan Wi-Fi
    • Parking
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Besplatan Wi-Fi
    • Spa
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    od95 €
    Cijene na 8 web-lokacija
    • Parking
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    • Klimatizacija
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Besplatan Wi-Fi
    • Parking
    • Klimatizacija
    od144 €
    Cijene na 8 web-lokacija
    • Besplatan Wi-Fi
    • Parking
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    od158 €
    Cijene na 6 web-lokacija
    • Besplatan Wi-Fi
    • Parking
    • Restoran
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Besplatan Wi-Fi
    • Klimatizacija
    • Bar u hotelu
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Besplatan Wi-Fi
    • Parking
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    od103 €
    Cijene na 8 web-lokacija
    • Besplatan Wi-Fi
    • Parking
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Parking
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    • Klimatizacija
    od117 €
    Cijene na 3 web-lokacije
    • Besplatan Wi-Fi
    • Parking
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    od90 €
    Cijene na 8 web-lokacija

Trend cijena

Prema najnižim cijenama na trivago u posljednjih 30 dana
254 €
125 €
0 €

Lu, 28.09.26

/

Ma, 29.09.26

/

Me, 30.09.26

/

Gi, 01.10.26

254 €

Ve, 02.10.26

/

Sa, 03.10.26

/

Do, 04.10.26

/

Lu, 05.10.26

/

Ma, 06.10.26

/

Me, 07.10.26

/

Gi, 08.10.26

/

Ve, 09.10.26

/

Sa, 10.10.26

/

Do, 11.10.26

/

Lu, 12.10.26

/

Ma, 13.10.26

/

Me, 14.10.26

/

Gi, 15.10.26

/

Ve, 16.10.26

/

Sa, 17.10.26

209 €

Do, 18.10.26

111 €

Lu, 19.10.26

/

Ma, 20.10.26

/

Me, 21.10.26

/

Gi, 22.10.26

/

Ve, 23.10.26

/

Sa, 24.10.26

193 €

Do, 25.10.26

/

Lu, 26.10.26

/

Ma, 27.10.26

/

Me, 28.10.26

/

Gi, 29.10.26

/

Ve, 30.10.26

/

Sa, 31.10.26

/

Do, 01.11.26

/

Lu, 02.11.26

/

Ma, 03.11.26

/

Me, 04.11.26

/

Gi, 05.11.26

/

Ve, 06.11.26

/

Sa, 07.11.26

/

Do, 08.11.26

/

Lu, 09.11.26

234 €

Ma, 10.11.26

/

Me, 11.11.26

/

Gi, 12.11.26

/

Ve, 13.11.26

/

Sa, 14.11.26

/

Do, 15.11.26

/

Lu, 16.11.26

144 €

Ma, 17.11.26

/

Me, 18.11.26

/

Gi, 19.11.26

/

Ve, 20.11.26

/

Sa, 21.11.26

/

Do, 22.11.26

/

Lu, 23.11.26

/

Ma, 24.11.26

/

Me, 25.11.26

/

Gi, 26.11.26

/

Ve, 27.11.26

/

Sa, 28.11.26

/

Recenzije

8,0
Vrlo dobro
na temelju 12.902 ocjene/ocjena s najboljih 
web-lokacija

Ocijenjeno iznad prosjeka za Milano

Recenzije gostiju

Izvrsno32%
Vrlo dobro23%
Dobro18%
Zadovoljavajuće14%
Loše13%

Najvažniji sadržaji

  • Wi-Fi u lobiju
  • Wi-Fi u sobama
  • Bazen
  • Parking
  • Dozvoljeni kućni ljubimci
  • Klimatizacija
  • Restoran
  • Bar u hotelu
  • Fitness centar

Svi sadržaji

Pogodnosti u objektu

  1. Poslovni centar
  2. Kafić
  3. Predvorje
  4. Brza prijava/odjava
  5. Dizalo (lift)
  6. Fitness centar
  7. Parkiranje
  8. Terasa
  9. Usluga raznošenja prtljage
  10. Dozvoljeni kućni ljubimci
  11. Bar
  12. Vanjski bazen

Za djecu

  1. Čuvanje djece
  2. Dječje igralište
  3. Dječji obroci

Pristupačnost

  1. Prilaz za osobe s invaliditetom
  2. Pristupačni pravci kretanja
  3. Parkirališno mjesto s prilazom za osobe s invaliditetom
  4. Pomagala i oprema za osobe oštećenog sluha

Pogodnosti u sobi

  1. Kada
  2. Kupaonica s tušem
  3. Prozori s mogućnošću otvaranja
  4. Televizor
  5. Fen za kosu
  6. Centralno grijanje
  7. Aparat za čaj / kavu
  8. Klimatizacija
  9. Minibar
  10. Televizija s plaćenim programima
  11. Radio
  12. Satelitska TV

Sportski sadržaji

  1. Iznajmljivanje bicikala
  2. Fitness/sportski hotel
  3. Stolni tenis

Tema/vrsta hotela

  1. Kongresni hoteli
  2. Hotel u blizini zračne luke
  3. Eko hotel

Lokacija

Via Mecenate, 121, 20138, Milano, Italija

Udaljenost od: Novotel Milano Linate Aeroporto

Linate Airport:1.3 km

Repetti:2.1 km

:5.4 km

Milan Cathedral:5.5 km

Galleria Vittorio Emanuele Secondo:5.6 km

Teatro alla Scala:5.8 km

Sforza Castle:6.6 km

Vertical Forest:6.7 km

North American FIAT F–86 K:6.9 km

Fiat G91R:6.9 km

Santa Maria Delle Grazie:7 km

Museum Of The Cenacolo Of Leonardo Da Vinci:7.1 km

Explore nearby attractions

Podaci o objektu

Via Mecenate, 121, 20138, Milano, Italija

Često postavljana pitanja o Novotel Milano Linate Aeroporto

  • Ima li Novotel Milano Linate Aeroporto bazen?

    Da, Novotel Milano Linate Aeroporto nudi 2 bazena.

  • Da li su dozvoljeni kućni ljubimci u Novotel Milano Linate Aeroporto?

    Da, Novotel Milano Linate Aeroporto dozvoljava boravak kućnih ljubimaca, ali to varira ovisno o vrsti sobe ili raspoloživosti. Molimo provjerite direktno s hotelom njihova pravila za boravak kućnih ljubimaca.

  • Je li dostupno parkiranje u Novotel Milano Linate Aeroporto?

    Da, Novotel Milano Linate Aeroporto pruža Parkiranje, Parkirališno mjesto s prilazom za osobe s invaliditetom za goste.

  • Kada je dolazak i odlazak u Novotel Milano Linate Aeroporto?

    Prijava u hotel Novotel Milano Linate Aeroporto dostupna je od: . Odjaviti se je potrebno do .

  • Gdje se nalazi Novotel Milano Linate Aeroporto?

    Novotel Milano Linate Aeroporto nalazi se na adresi Via Mecenate, 121, 20138 Milano, Italija.

Cijene i dostupnost koje dobivamo s web-lokacija za rezerviranje stalno se mijenjaju. To znači da prilikom dolaska na web-lokaciju za rezerviranje možda nećeš uvijek naći istu ponudu kao što je ponuda trivago.

Među najbolje ocijenjenim Hotels – Milano

  • Hotel Santa Maria Maggiore
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Quark Hotel Milano
    od127 €
    Cijene na 5 web-lokacija
  • Golden Milano Hotel
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Hotel Bristol
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • B&B HOTEL Milano Ornato
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Milan Suite Hotel
    od146 €
    Cijene na 7 web-lokacija
  • iH Hotels Milano Ambasciatori
    od231 €
    Cijene na 8 web-lokacija
  • Brunelleschi Hotel
    od191 €
    Cijene na 8 web-lokacija
  • Hotel Vecchia Milano
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena

Destinacije u blizini hotela Novotel Milano Linate Aeroporto