Odaberite datume za prikaz točnih cijena
LUX&EASY Athens Downtown Residences
LUX&EASY Athens Downtown Residences
LUX&EASY Athens Downtown Residences
LUX&EASY Athens Downtown Residences
LUX&EASY Athens Downtown Residences

Usporedi sa sličnim smještajima

Odabrani smještaj

  • Besplatan Wi-Fi
  • Spa
  • Klimatizacija
Odaberite datume za prikaz točnih cijena

Slični smještaji

    • Besplatan Wi-Fi
    • Bazen
    • Parking
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Besplatan Wi-Fi
    • Bazen
    • Spa
    Cijene na 9 web-lokacija
    od97 €
    • Besplatan Wi-Fi
    • Bazen
    • Parking
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Besplatan Wi-Fi
    • Bazen
    • Parking
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Besplatan Wi-Fi
    • Bazen
    • Parking
    Cijene na 8 web-lokacija
    od69 €
    • Besplatan Wi-Fi
    • Parking
    • Klimatizacija
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Besplatan Wi-Fi
    • Klimatizacija
    • Bar u hotelu
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Besplatan Wi-Fi
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    • Klimatizacija
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Besplatan Wi-Fi
    • Bazen
    • Spa
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Besplatan Wi-Fi
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    • Klimatizacija
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Besplatan Wi-Fi
    • Klimatizacija
    • Restoran
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Besplatan Wi-Fi
    • Parking
    • Klimatizacija
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena

Recenzije

8,9
Izvrsno
na temelju 1.331 ocjene/ocjena s najboljih 
web-lokacija

Ocijenjeno iznad prosjeka za Atena

Recenzije gostiju

Izvrsno68%
Vrlo dobro10%
Dobro19%
Zadovoljavajuće0%
Loše3%

Najvažniji sadržaji

  • Wi-Fi u lobiju
  • Wi-Fi u sobama
  • Spa
  • Klimatizacija
  • Fitness centar

Svi sadržaji

Pogodnosti u objektu

  1. Brza prijava/odjava
  2. Dizalo (lift)
  3. Fitness centar
  4. Sobe za nepušače
  5. Recepcija 24h
  6. Usluga pranja rublja
  7. Spa
  8. Posluga u sobu
  9. Liječnik u hotelu
  10. Najam automobila
  11. Concierge
  12. Transfer od/do zračne luke

Za djecu

  1. Krevetić za bebe
  2. Čuvanje djece

Wellness

  1. Masaža
  2. Sauna

Pogodnosti u sobi

  1. Kupaonica s tušem
  2. Pribor za glačanje
  3. Fen za kosu
  4. Centralno grijanje
  5. Aparat za čaj / kavu
  6. Klimatizacija
  7. Radni stol
  8. Telefon
  9. Sef u sobi
  10. Kabelska TV
  11. Kuhinja

Sportski sadržaji

  1. Iznajmljivanje bicikala
  2. Fitness/sportski hotel
  3. Pješačka staza

Karakteristike hotela

  1. Idealno za obitelj

Lokacija

Ag. Paraskevis 86, 11144, Atena, Grčka

Udaljenost od: LUX&EASY Athens Downtown Residences

Atena:0 km

Omonia:0 km

Ancient Agora Of Athens:1.1 km

Temple Of Hephaestus:1.1 km

Erehtej:1.3 km

Partenon:1.4 km

Atenska Akropola:1.4 km

Hram Atene Nike:1.4 km

Odeon Of Herodes Atticus:1.5 km

Temple Of Olympian Zeus:1.7 km

Panathenaic Stadium:2.1 km

Athens International Airport:19.9 km

Explore nearby attractions

Podaci o objektu

Ag. Paraskevis 86, 11144, Atena, Grčka

Često postavljana pitanja o LUX&EASY Athens Downtown Residences

  • Ima li LUX&EASY Athens Downtown Residences bazen?

    Ne, LUX&EASY Athens Downtown Residences ne nudi bazen.

  • Da li su dozvoljeni kućni ljubimci u LUX&EASY Athens Downtown Residences?

    Ne, LUX&EASY Athens Downtown Residences ne dozvoljava kućne ljubimce.

  • Je li dostupno parkiranje u LUX&EASY Athens Downtown Residences?

    Ne, LUX&EASY Athens Downtown Residences ne pruža parkiranje.

  • Gdje se nalazi LUX&EASY Athens Downtown Residences?

    LUX&EASY Athens Downtown Residences nalazi se na adresi Ag. Paraskevis 86, 11144 Atena, Grčka.

  • Koje su popularne atrakcije blizu LUX&EASY Athens Downtown Residences?

Cijene i dostupnost koje dobivamo s web-lokacija za rezerviranje stalno se mijenjaju. To znači da prilikom dolaska na web-lokaciju za rezerviranje možda nećeš uvijek naći istu ponudu kao što je ponuda trivago.

Među najbolje ocijenjenim Hotels – Atena

  • Acropolis View Hotel
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Skylark, Aluma Hotels & Resorts
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Hotel President
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Zeus Wyndham Grand Athens
    Cijene na 9 web-lokacija
    od164 €
  • Electra Palace Athens
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Attalos Hotel
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Alva Athens Hotel
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • International Atene hotel
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Athens Odeon Hotel
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena

Destinacije u blizini hotela LUX&EASY Athens Downtown Residences