Cijene na 3 web-lokacije
od67 €
Premier Inn London Hammersmith (Talgarth Road) hotel
Premier Inn London Hammersmith (Talgarth Road) hotel
Premier Inn London Hammersmith (Talgarth Road) hotel
Premier Inn London Hammersmith (Talgarth Road) hotel
Premier Inn London Hammersmith (Talgarth Road) hotel

Usporedi sa sličnim smještajima

Odabrani smještaj

  • Besplatan Wi-Fi
Cijene na 3 web-lokacije
od67 €

Slični smještaji

    • Besplatan Wi-Fi
    • Parking
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    Cijene na 7 web-lokacija
    od147 €
    • Besplatan Wi-Fi
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    • Klimatizacija
    Cijene na 7 web-lokacija
    od55 €
    • Besplatan Wi-Fi
    • Parking
    • Klimatizacija
    Cijene na 6 web-lokacija
    od71 €
    • Besplatan Wi-Fi
    • Parking
    • Restoran
    Cijene na 8 web-lokacija
    od91 €
    • Besplatan Wi-Fi
    • Klimatizacija
    • Fitness centar
    Cijene na 8 web-lokacija
    od103 €
    • Besplatan Wi-Fi
    • Parking
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    Cijene na 10 web-lokacija
    od102 €
    • Besplatan Wi-Fi
    • Klimatizacija
    • Restoran
    Cijene na 4 web-lokacije
    od69 €
    • Besplatan Wi-Fi
    Cijene na 8 web-lokacija
    od369 €
    • Besplatan Wi-Fi
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    Cijene na 8 web-lokacija
    od131 €
    • Besplatan Wi-Fi
    • Parking
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    Cijene na 6 web-lokacija
    od104 €
    • Parking
    • Klimatizacija
    • Restoran
    Cijene na 3 web-lokacije
    od95 €
    • Besplatan Wi-Fi
    • Klimatizacija
    • Restoran
    Cijene na 4 web-lokacije
    od61 €

Ostali hoteli Premier Inn u London

  • Cijene na 2 web-lokacije
    od55 €
  • Cijene na 4 web-lokacije
    od98 €
  • Cijene na 5 web-lokacija
    od117 €
  • Cijene na 4 web-lokacije
    od92 €
  • Cijene na 4 web-lokacije
    od92 €
  • Cijene na 4 web-lokacije
    od58 €
  • Cijene na 4 web-lokacije
    od59 €
  • Cijene na 3 web-lokacije
    od80 €
  • Cijene na 3 web-lokacije
    od108 €

Često postavljana pitanja o London

  • Koliko hotela Premier Inn ima u London?

    London ima 10 hotela Premier Inn, uključujući ovaj.

  • Koliko obično koštaju hoteli Premier Inn u London?

    Cijene hotela Premier Inn u London obično se kreću od 55 € do 117 € po noći, na temelju predviđenih cijena.

Trend cijena

Prema najnižim cijenama na trivago u posljednjih 30 dana
251 €
125 €
0 €

uto, 13.10.26

251 €

sri, 14.10.26

213 €

čet, 15.10.26

147 €

pet, 16.10.26

151 €

sub, 17.10.26

/

ned, 18.10.26

92 €

pon, 19.10.26

118 €

uto, 20.10.26

196 €

sri, 21.10.26

/

čet, 22.10.26

154 €

pet, 23.10.26

/

sub, 24.10.26

/

ned, 25.10.26

/

pon, 26.10.26

131 €

uto, 27.10.26

158 €

sri, 28.10.26

/

čet, 29.10.26

132 €

pet, 30.10.26

/

sub, 31.10.26

/

ned, 01.11.26

70 €

pon, 02.11.26

/

uto, 03.11.26

/

sri, 04.11.26

/

čet, 05.11.26

/

pet, 06.11.26

/

sub, 07.11.26

/

ned, 08.11.26

/

pon, 09.11.26

/

uto, 10.11.26

/

sri, 11.11.26

/

čet, 12.11.26

/

pet, 13.11.26

/

sub, 14.11.26

/

ned, 15.11.26

/

pon, 16.11.26

/

uto, 17.11.26

/

sri, 18.11.26

/

čet, 19.11.26

/

pet, 20.11.26

/

sub, 21.11.26

/

ned, 22.11.26

/

pon, 23.11.26

/

uto, 24.11.26

/

sri, 25.11.26

/

čet, 26.11.26

/

pet, 27.11.26

/

sub, 28.11.26

/

ned, 29.11.26

/

pon, 30.11.26

/

uto, 01.12.26

/

sri, 02.12.26

/

čet, 03.12.26

/

pet, 04.12.26

/

sub, 05.12.26

/

ned, 06.12.26

/

pon, 07.12.26

/

uto, 08.12.26

/

sri, 09.12.26

/

čet, 10.12.26

/

pet, 11.12.26

/

sub, 12.12.26

/

Recenzije

8,7
Izvrsno
na temelju 2.377 ocjene/ocjena s najboljih 
web-lokacija

    Najvažniji sadržaji

    • Wi-Fi u sobama

    Svi sadržaji

    Pogodnosti u objektu

    1. Brza prijava/odjava
    2. Sobe za nepušače
    3. Održavanje soba
    4. Wi-Fi

    Pogodnosti u sobi

    1. Kupaonica s tušem
    2. Fen za kosu
    3. Besplatni Wi-Fi u sobama
    4. Detektor dima

    Karakteristike hotela

    1. Idealno za obitelj

    Lokacija

    181 Talgarth Road, London, W68DN, Ujedinjeno Kraljevstvo

    Udaljenost od: Premier Inn London Hammersmith (Talgarth Road) hotel

    Hammersmith:0.3 km

    Buckinghamska Palača:5.4 km

    Lord's Cricket Ground:5.4 km

    Westminsterska Opatija:6.4 km

    London:6.6 km

    House Of Lords:6.6 km

    Palace Of Westminster:6.6 km

    Elizabeth Tower:6.7 km

    Wembley Stadium:8.4 km

    St Paul's Cathedral:8.8 km

    Tower Of London:10.1 km

    Zračna Luka London Heathrow:16.7 km

    Explore nearby attractions

    Podaci o objektu

    181 Talgarth Road, London, W68DN, Ujedinjeno Kraljevstvo

    Često postavljana pitanja o Premier Inn London Hammersmith (Talgarth Road) hotel

    • Ima li Premier Inn London Hammersmith (Talgarth Road) hotel bazen?

      Ne, Premier Inn London Hammersmith (Talgarth Road) hotel ne nudi bazen.

    • Da li su dozvoljeni kućni ljubimci u Premier Inn London Hammersmith (Talgarth Road) hotel?

      Ne, Premier Inn London Hammersmith (Talgarth Road) hotel ne dozvoljava kućne ljubimce.

    • Je li dostupno parkiranje u Premier Inn London Hammersmith (Talgarth Road) hotel?

      Ne, Premier Inn London Hammersmith (Talgarth Road) hotel ne pruža parkiranje.

    • Gdje se nalazi Premier Inn London Hammersmith (Talgarth Road) hotel?

      Premier Inn London Hammersmith (Talgarth Road) hotel nalazi se na adresi 181 Talgarth Road, W68DN London, Ujedinjeno Kraljevstvo.

    • Koje su popularne atrakcije blizu Premier Inn London Hammersmith (Talgarth Road) hotel?

      Popularne atrakcije blizu Premier Inn London Hammersmith (Talgarth Road) hotel su Paddington, Nogometni stadion Wembley, Zračna luka Heathrow London, Stanica Liverpool Street, stanica Victoria, Hyde Park, Kensington, Covent Garden.

    Cijene i dostupnost koje dobivamo s web-lokacija za rezerviranje stalno se mijenjaju. To znači da prilikom dolaska na web-lokaciju za rezerviranje možda nećeš uvijek naći istu ponudu kao što je ponuda trivago.

    Među najbolje ocijenjenim Hotels – London

    • Travelodge London Wembley
      Cijene na 7 web-lokacija
      od39 €
    • Sunday London Paddington Hotel
      Cijene na 8 web-lokacija
      od100 €
    • Travelodge London Docklands Central
      Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Snoozebox Olympic Park
      Cijene na 2 web-lokacije
      od79 €
    • Otherwander Soho
      Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Park Grand Hyde Park
      Cijene na 8 web-lokacija
      od110 €
    • Royal National Hotel
      Cijene na 8 web-lokacija
      od91 €
    • Travelodge London City
      Odaberite datume za prikaz točnih cijena

    Destinacije u blizini hotela Premier Inn London Hammersmith (Talgarth Road) hotel