Odaberite datume za prikaz točnih cijena
Premier Inn Stirling South (M9, J9) hotel
Premier Inn Stirling South (M9, J9) hotel
Premier Inn Stirling South (M9, J9) hotel
Premier Inn Stirling South (M9, J9) hotel
Premier Inn Stirling South (M9, J9) hotel

Usporedi sa sličnim smještajima

Odabrani smještaj

  • Besplatan Wi-Fi
  • Parking
  • Restoran
Odaberite datume za prikaz točnih cijena

Slični smještaji

    • Besplatan Wi-Fi
    • Bazen
    • Parking
    Cijene na 1 web-lokaciji
    od139 €
    • Besplatan Wi-Fi
    • Parking
    • Restoran
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Parking
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Parking
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    • Klimatizacija
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Besplatan Wi-Fi
    • Parking
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Besplatan Wi-Fi
    • Parking
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Besplatan Wi-Fi
    • Bazen
    • Spa
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
    • Besplatan Wi-Fi
    • Restoran
    • Bar u hotelu
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena

Recenzije

8,4
Vrlo dobro
na temelju 3.291 ocjene/ocjena s najboljih 
web-lokacija

Ocijenjeno iznad prosjeka za Stirling

Recenzije gostiju

Izvrsno42%
Vrlo dobro22%
Dobro13%
Zadovoljavajuće10%
Loše13%

Najvažniji sadržaji

  • Wi-Fi u lobiju
  • Wi-Fi u sobama
  • Parking
  • Restoran
  • Bar u hotelu

Svi sadržaji

Pogodnosti u objektu

  1. Brza prijava/odjava
  2. Dizalo (lift)
  3. Parkiranje
  4. Bar
  5. Sobe za nepušače
  6. Restoran
  7. Recepcija 24h
  8. Wi-Fi u lobiju
  9. Besplatan Wi-Fi (javni prostori)
  10. Spremište za prtljagu
  11. Održavanje soba
  12. Wi-Fi

Za djecu

  1. Krevetić za bebe

Pristupačnost

  1. Prilaz za osobe s invaliditetom
  2. Pristupačni pravci kretanja
  3. Pristupačna kupaonica
  4. Parkirališno mjesto s prilazom za osobe s invaliditetom
  5. Značajke pristupačnosti u sobi

Pogodnosti u sobi

  1. Kupaonica s tušem
  2. Pribor za glačanje
  3. Televizor
  4. Fen za kosu
  5. Aparat za čaj / kavu
  6. Kozmetičko ogledalo
  7. Radni stol
  8. Kabelska TV
  9. Wi-Fi (soba)
  10. Anti-alergijska posteljina
  11. Besplatni Wi-Fi u sobama
  12. Blagovaonica

Karakteristike hotela

  1. Idealno za obitelj

Hrana i piće

  1. Vegetarijanska hrana

Lokacija

Glasgow Road, Stirling, FK78EX, Ujedinjeno Kraljevstvo

Udaljenost od: Premier Inn Stirling South (M9, J9) hotel

Stirling:4.3 km

Stirling:4.3 km

Forthbank Stadium:4.3 km

Stirling Castle:4.9 km

National Wallace Monument:6.4 km

The Dunmore Pineapple:8.6 km

Ochilview:9.1 km

Blair Drummond Safari Park:11.9 km

The Kelpies:12.6 km

Callendar House:13.8 km

Doune Castle:13.9 km

Edinburgh Airport:38.1 km

Explore nearby attractions

Podaci o objektu

Glasgow Road, Stirling, FK78EX, Ujedinjeno Kraljevstvo

Često postavljana pitanja o Premier Inn Stirling South (M9, J9) hotel

  • Ima li Premier Inn Stirling South (M9, J9) hotel bazen?

    Ne, Premier Inn Stirling South (M9, J9) hotel ne nudi bazen.

  • Da li su dozvoljeni kućni ljubimci u Premier Inn Stirling South (M9, J9) hotel?

    Ne, Premier Inn Stirling South (M9, J9) hotel ne dozvoljava kućne ljubimce.

  • Je li dostupno parkiranje u Premier Inn Stirling South (M9, J9) hotel?

    Da, Premier Inn Stirling South (M9, J9) hotel pruža Parkiranje, Parkirališno mjesto s prilazom za osobe s invaliditetom za goste.

  • Kada je dolazak i odlazak u Premier Inn Stirling South (M9, J9) hotel?

    Prijava u hotel Premier Inn Stirling South (M9, J9) hotel dostupna je od: . Odjaviti se je potrebno do .

  • Gdje se nalazi Premier Inn Stirling South (M9, J9) hotel?

    Premier Inn Stirling South (M9, J9) hotel nalazi se na adresi Glasgow Road, FK78EX Stirling, Ujedinjeno Kraljevstvo.

Cijene i dostupnost koje dobivamo s web-lokacija za rezerviranje stalno se mijenjaju. To znači da prilikom dolaska na web-lokaciju za rezerviranje možda nećeš uvijek naći istu ponudu kao što je ponuda trivago.

Među najbolje ocijenjenim Hotels – Stirling

  • Friars Wynd Hotel
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Lost Guest House Stirling
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Castle Walk Bed & Breakfast
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • The Meadowpark
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Lion and Unicorn Hotel
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • The Allan Park
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Popularan odabir
    Victoria Square
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Woodcockfaulds House
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • La Fortuna Lodges
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena

Drugi smještaji na lokaciji Stirling

Destinacije u blizini hotela Premier Inn Stirling South (M9, J9) hotel