Odaberite datume za prikaz točnih cijena
Odaberite datume za prikaz točnih cijena

Najvažniji sadržaji

Lokacija

B 1 and 2 Atul Chandra Kumar market MaldaMalda, Nawabganj, Bangladeš

Udaljenost od: Hotel Appayan

Kansat Play Ground:29.8 km

Nawabganj:47.2 km

Bagdogra Airport:188.3 km

Podaci o objektu

B 1 and 2 Atul Chandra Kumar market MaldaMalda, Nawabganj, Bangladeš

Često postavljana pitanja o Hotel Appayan

  • Ima li Hotel Appayan bazen?

    Ne, Hotel Appayan ne nudi bazen.

  • Da li su dozvoljeni kućni ljubimci u Hotel Appayan?

    Ne, Hotel Appayan ne dozvoljava kućne ljubimce.

  • Je li dostupno parkiranje u Hotel Appayan?

    Ne, Hotel Appayan ne pruža parkiranje.

  • Gdje se nalazi Hotel Appayan?

    Hotel Appayan nalazi se na adresi B 1 and 2 Atul Chandra Kumar market MaldaMalda, Nawabganj, Bangladeš.

  • Koji su uvjeti otkazivanja za Hotel Appayan?

    Uvjeti otkazivanja za Hotel Appayan variraju ovisno o vrsti sobe i uvjetima rezervacije.

Cijene i dostupnost koje dobivamo s web-lokacija za rezerviranje stalno se mijenjaju. To znači da prilikom dolaska na web-lokaciju za rezerviranje možda nećeš uvijek naći istu ponudu kao što je ponuda trivago.

Među najbolje ocijenjenim Hotels – Nawabganj

  • Hotel Appayan
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena

Popularne kategorije hotela u Nawabganj