Odaberite datume za prikaz točnih cijena
Odaberite datume za prikaz točnih cijena

Najvažniji sadržaji

Lokacija

Udaljenost od: Bauernhof Deberska Góra

Lubaczów:9.2 km

Lviv Danylo Halytskyi International Airport:66.9 km

Podaci o objektu

Lukawiec 161A, 37-626 Lubaczów, Lubaczów, Poljska

Često postavljana pitanja o Bauernhof Deberska Góra

  • Ima li Bauernhof Deberska Góra bazen?

    Ne, Bauernhof Deberska Góra ne nudi bazen.

  • Da li su dozvoljeni kućni ljubimci u Bauernhof Deberska Góra?

    Ne, Bauernhof Deberska Góra ne dozvoljava kućne ljubimce.

  • Je li dostupno parkiranje u Bauernhof Deberska Góra?

    Ne, Bauernhof Deberska Góra ne pruža parkiranje.

  • Gdje se nalazi Bauernhof Deberska Góra?

    Bauernhof Deberska Góra nalazi se na adresi Lukawiec 161A, 37-626 Lubaczów, Lubaczów, Poljska.

  • Koji su uvjeti otkazivanja za Bauernhof Deberska Góra?

    Uvjeti otkazivanja za Bauernhof Deberska Góra variraju ovisno o vrsti sobe i uvjetima rezervacije.

Cijene i dostupnost koje dobivamo s web-lokacija za rezerviranje stalno se mijenjaju. To znači da prilikom dolaska na web-lokaciju za rezerviranje možda nećeš uvijek naći istu ponudu kao što je ponuda trivago.

Među najbolje ocijenjenim Hotels – Lubaczów

  • Gasthof U Flisa
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Bauernhof Wazna Barbara
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Bauernhof Deberska Góra
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Bauernhof Anna Birnbach
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • U Dina
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena

Popularne kategorije hotela u Lubaczów

Destinacije u blizini hotela Bauernhof Deberska Góra