Odaberite datume za prikaz točnih cijena
Odaberite datume za prikaz točnih cijena

Najvažniji sadržaji

Lokacija

Medeli, Africab - The business bay, Kondoa, 41000, Tanzanija

Udaljenost od: Cterra Dodoma Luxury Suites

Kondoa:142.5 km

Podaci o objektu

Medeli, Africab - The business bay, Kondoa, 41000, Tanzanija

Često postavljana pitanja o Cterra Dodoma Luxury Suites

  • Ima li Cterra Dodoma Luxury Suites bazen?

    Ne, Cterra Dodoma Luxury Suites ne nudi bazen.

  • Da li su dozvoljeni kućni ljubimci u Cterra Dodoma Luxury Suites?

    Ne, Cterra Dodoma Luxury Suites ne dozvoljava kućne ljubimce.

  • Je li dostupno parkiranje u Cterra Dodoma Luxury Suites?

    Ne, Cterra Dodoma Luxury Suites ne pruža parkiranje.

  • Gdje se nalazi Cterra Dodoma Luxury Suites?

    Cterra Dodoma Luxury Suites nalazi se na adresi Medeli, Africab - The business bay, 41000 Kondoa, Tanzanija.

  • Koji su uvjeti otkazivanja za Cterra Dodoma Luxury Suites?

    Uvjeti otkazivanja za Cterra Dodoma Luxury Suites variraju ovisno o vrsti sobe i uvjetima rezervacije.

Cijene i dostupnost koje dobivamo s web-lokacija za rezerviranje stalno se mijenjaju. To znači da prilikom dolaska na web-lokaciju za rezerviranje možda nećeš uvijek naći istu ponudu kao što je ponuda trivago.

Među najbolje ocijenjenim Hotels – Kondoa

  • Solomon Village Lodge
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Hancol Hotel
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Domiya Estate Ltd
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Ark
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Fifty Six
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Royal Village
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Hotel Esperanza
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Dodoma Shine Lodge
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Cterra Dodoma Luxury Suites
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena

Popularne kategorije hotela u Kondoa