Odaberite datume za prikaz točnih cijena
Odaberite datume za prikaz točnih cijena

Najvažniji sadržaji

Lokacija

Calle 46 #43-24, Necoclí, 057870, Kolumbija

Udaljenost od: Playa Mendoza Rest

Beach:0.1 km

Necoclí:1.2 km

Rafael Nuñez International Airport:264.6 km

Podaci o objektu

Calle 46 #43-24, Necoclí, 057870, Kolumbija

Često postavljana pitanja o Playa Mendoza Rest

  • Ima li Playa Mendoza Rest bazen?

    Ne, Playa Mendoza Rest ne nudi bazen.

  • Da li su dozvoljeni kućni ljubimci u Playa Mendoza Rest?

    Ne, Playa Mendoza Rest ne dozvoljava kućne ljubimce.

  • Je li dostupno parkiranje u Playa Mendoza Rest?

    Ne, Playa Mendoza Rest ne pruža parkiranje.

  • Gdje se nalazi Playa Mendoza Rest?

    Playa Mendoza Rest nalazi se na adresi Calle 46 #43-24, 057870 Necoclí, Kolumbija.

  • Koji su uvjeti otkazivanja za Playa Mendoza Rest?

    Uvjeti otkazivanja za Playa Mendoza Rest variraju ovisno o vrsti sobe i uvjetima rezervacije.

Cijene i dostupnost koje dobivamo s web-lokacija za rezerviranje stalno se mijenjaju. To znači da prilikom dolaska na web-lokaciju za rezerviranje možda nećeš uvijek naći istu ponudu kao što je ponuda trivago.

Među najbolje ocijenjenim Hotels – Necoclí

  • Resort Hotel Marianza
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Hostal Arrecifes
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Cocobana Necoclì
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Las Palmas 1
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Donde El Paisa
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Las Palmas
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Estrella Del Mar Azul
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Playa Mendoza Rest
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena
  • Yokohama tour
    Odaberite datume za prikaz točnih cijena

Popularne kategorije hotela u Necoclí